signum magnum
signum magnum

O. Oskar J. Puszkiewicz 2020-03-15

Książka "Serce Niepokalanej schronieniem i drogą"

Książka "Serce Niepokalanej schronieniem i drogą"

Tytuł: Serce Niepokalanej schronieniem i drogą

Autor: Oskar Józef Puszkiewicz OFM

Stron: 128 z ilustracjami

Oprawa: twarda z tasiemką

Rok: 2019

ISBN: 978-83-9523374-3-0

Cena: 28,00 zł + koszty wysyłki

Zamówienia: promyk.jutrzenki@gmail.com

„Serce Niepokalanej schronieniem i drogą” to książka, która przypomina nam orędzie fatimskie i jest podręcznikiem do praktykowania Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Nietrudno zauważyć, że ludzie gubią się w zamęcie świata, ponieważ nie uświadamiają sobie, że są umiłowanymi dziećmi Boga. Środkiem, który sam Bóg zaleca, aby poznać miłość Niepokalanej Matki Bożej, jest praktyka nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Ważne dla owocności tej praktyki jest wypełnienie wszystkich warunków nabożeństwa, o które prosili Pan Jezus i Jego Matka.

Niniejsze opracowanie zawiera 15 rozważań. Można je potraktować jako pomoc do piętnastominutowego rozmyślania, które jest jednym z warunków nabożeństwa pierwszosobotniego lub jako pomoc dla kapłana w opracowaniu kazania. Książka zawiera także wiele modlitw, które pomogą w dobrym odprawieniu Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca oraz mogą służyć jako codzienne modlitwy.

Apokalipsa św. Jana, 12, 1

Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.

Polecane